Polish Czech English French German Italian Russian Spanish

Geoportal

Interaktywna mapa

Pogotowie wod-kan

Czas pracy UG

Wynajem sal sport.

O Gminie w mediach

Statystki odwiedzin

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj545
mod_vvisit_counterWczoraj648
mod_vvisit_counterBieżący tydzień1764
mod_vvisit_counterMiniony tydzień4167
mod_vvisit_counterBieżący missiącu2907
mod_vvisit_counterMiniony miesiąc24297
mod_vvisit_counterRazem2696782
Naszą witrynę przegląda teraz 160 gości 

Karta Dużej Rodziny

Witamy w serwisie Gminy Stolno
Powstała mapa punktów szczepień przeciw koronawirusowi w całej Polsce PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
Wtorek, 05 Styczeń 2021 15:04

Na stronach rządowych udostępniono mapę z lokalizacjami punktów szczepień przeciw COVID-19 w całym kraju. Lista ma być na bieżąco aktualizowana. Obecnie trwają szczepienia osób z grupy 0, wskazanej w Narodowym Programie Szczepień.

Pełna lista punktów szczepień z podziałem na województwa dostępna jest na stronie https://www.gov.pl/web/szczepimysie/punkty-szczepien.

Proces szczepień - zgodnie z programem - jest realizowany etapami. Obecnie realizowany jest etap 0, podczas którego szczepienia otrzymują m.in. pracownicy sektora ochrony zdrowia (m.in. lekarze, pielęgniarki i farmaceuci), pracownicy DPS-ów i MOPS-ów oraz personel pomocniczy i administracyjny w placówkach medycznych, w tym w stacjach sanitarno-epidemiologicznych.

Poprawiony: Wtorek, 05 Styczeń 2021 15:05
Więcej…
 
RRS PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
Poniedziałek, 07 Grudzień 2020 10:31

1460x616

Regionalny System Ostrzegania (RSO) to darmowa, powszechna usługa Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji oraz wojewodów umożliwiająca powiadamianie obywateli o zagrożeniach.

Aplikacja umożliwia dostęp do komunikatów generowanych przez wojewódzkie centra zarządzania kryzysowego poszczególnych urzędów wojewódzkich na terenie Polski oraz przez MSWiA.

W RSO umieszczane są różnego rodzaju komunikaty, w tym ostrzeżenia meteorologiczne oraz hydrologiczne i mapka prezentująca stan wód na najistotniejszych wodowskazach polskich rzek. W systemie generowane są też inne ostrzeżenia odwołujące się do miejscowych zagrożeń np. wypadków drogowych.

Bezpłatna aplikacja mobilna RSO dostępna jest dla poszczególnych systemów operacyjnych (Android, iOS, Windows Phone). Aplikację można wyszukać po słowach kluczowych „RSO” oraz „Regionalny System Ostrzegania”

Zachęcamy do instalacji aplikacji.

Poprawiony: Poniedziałek, 07 Grudzień 2020 10:33
 
Brak prądu PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
Wtorek, 24 Listopad 2020 10:58

04.12.2020 w godz. 1000-1500 Stacja: Robakowo 6

 
"Komunikatywny senior" PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
Wtorek, 24 Listopad 2020 07:38

Projekt organizowany jest przez Wydział Nauk Ekonomicznych Uniwersytetu Warszawskiego w ramach Programu Operacyjnego "Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020", współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

Więcej…
 
Wyższe limity dorabiania dla emerytów i rencistów PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
Wtorek, 24 Listopad 2020 07:36

GUS podał nowe dane o przeciętnym miesięcznym wynagrodzeniu. Jest ono wyższe niż ostatnio. A to oznacza, że od 1 grudnia emeryci, którzy nie osiągnęli powszechnego wieku emerytalnego oraz renciści, będą mogli więcej dorobić do swojego świadczenia.

Więcej…
 
ZUS zaprasza na bezpłatne webinarium PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
Wtorek, 24 Listopad 2020 07:35

Z jakich ulg można skorzystać w spłacie należności wobec ZUS, to temat najbliższego webinarium organizowanego przez toruński oddział ZUS. Odbędzie się ono 30 listopada o godz. 9.00 za pośrednictwem Cisco Webex Meeting.  Zapisy na webinarium są przyjmowane do 27 listopada na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. . W  treści należy wskazać datę i temat webinarium, liczbę uczestników (imiona i nazwiska), a także numer telefonu do kontaktu. - informuje Krystyna Michałek, rzecznik regionalny ZUS województwa kujawsko-pomorskiego.

Więcej…
 
Informacja PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
Poniedziałek, 23 Listopad 2020 13:34

Informujmy, że w dniu 24.12.2020 r. Urząd Gminy Stolno, Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Stolnie oraz Gminna Biblioteka Publiczna w Stolnie będą nieczynne.
Natomiast w dniu 31.12.2020 r. wyżej wymienione instytucje będą czynne do godz. 13.30.

W/w wynika z przyjętego rozkładu czasu pracy na 2020 r.
Poprawiony: Poniedziałek, 23 Listopad 2020 13:37
 
"Lekcje z ZUS" i olimpiada - w tym roku online PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
Czwartek, 19 Listopad 2020 10:02

Tylko do 20 listopada szkoły ponadpodstawowe mogą zgłaszać swoich uczniów do olimpiady „Warto wiedzieć więcej o ubezpieczeniach społecznych”. Uczniowie zmierzą się w pierwszym etapie olimpiady już 7 grudnia. Na laureatów olimpiady czekają cenne nagrody i indeksy na studia na wielu uniwersytetach. - informuje Krystyna Michałek, rzecznik regionalny ZUS województwa kujawsko-pomorskiego.

Więcej…
 
Dodatkowy zasiłek opiekuńczy w listopadzie nie dla każdego PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
Środa, 18 Listopad 2020 11:11

Nie wszyscy rodzice będą mogli skorzystać z dodatkowego zasiłku opiekuńczego od 9 do 29 listopada br. Zasiłku nie otrzymają rodzice zatrudnieni w podmiotach wykonujących działalność leczniczą oraz realizujący zadania publiczne w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, ponieważ szkoła podstawowa ma obowiązek zapewnić opiekę dzieciom tych osób uczęszczającym do klas I-III. - mówi Krystyna Michałek, rzecznik regionalny ZUS województwa kujawsko-pomorskiego.

Więcej…
 
Gwarancja spłaty kredytu PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
Środa, 18 Listopad 2020 11:04

Gwarancja spłaty kredytuz Funduszu Gwarancji Rolnych wraz z dopłatą do oprocentowania.

Zachęcamy: gospodarstwa rolne (producentów produkcji podstawowej) i przedsiębiorstwa przetwórstwa rolno-spożywczego (MŚP) do skorzystania ze wsparcia Funduszu Gwarancji Rolnych w dostępie do finansowania poprzez zabezpieczenie kredytu oraz zwrot kosztu części lub całości odsetek od kredytu obrotowego objętego tą gwarancją (tzw. dopłata do oprocentowania kredytu obrotowych). SZCZEGÓŁY

 
E- rezerwacji wizyty w Urzędzie Skarbowym PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
Poniedziałek, 16 Listopad 2020 09:37

Od 16 listopada Urząd Skarbowy uruchomił nowy model obsługi podatników. Dzięki wcześniejszej rezerwacji wizyty podatnicy będą mogli komfortowo i szybko załatwić sprawy w urzędzie skarbowym. Bez kolejek i z zachowaniem zasad bezpieczeństwa.

Poprawiony: Poniedziałek, 16 Listopad 2020 09:43
Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 82