Polish Czech English French German Italian Russian Spanish

Geoportal

Dane statystyczne

Interaktywna mapa

Pogotowie wod-kan

Pierwsza pomoc

Czas pracy UG

Wynajem sal sport.

O Gminie w mediach

Statystki odwiedzin

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj73
mod_vvisit_counterWczoraj373
mod_vvisit_counterBieżący tydzień446
mod_vvisit_counterMiniony tydzień3846
mod_vvisit_counterBieżący missiącu4292
mod_vvisit_counterMiniony miesiąc32495
mod_vvisit_counterRazem2282769
Naszą witrynę przegląda teraz 36 gości 

Karta Dużej Rodziny

Sprawozdanie z działalności przedszkola (Stolno) za marzec PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
Czwartek, 16 Maj 2019 07:22

20 marca zaproszeni zostali rodzic wraz z dziećmi na Drzwi Otwarte przedszkola. Zaprezentowany został bogaty program artystyczny. Były wiersze, piosenki i tańce, a także zwiedzanie przedszkola. Wszyscy goście byli zadowoleni z występów.
21 marca wraz z koleżankami i kolegami z przedszkola 5-godzinnego i zerówki przywitano wiosnę. Każde dziecko miało kolorowe ubranie, na którym znalazł się kwiat – symbol wiosny. Tego dnia odbył się przemarsz w okolicach przedszkola. Dzieci niosły marzannę oraz grały na instrumentach.
W marcu dzieci poznawały charakterystyczne oznaki zbliżającej się wiosny. Śpiewały piosenki oraz recytowały wierszyki zapowiadające przyjście nowej pory roku. Przeliczali w dostępnym dla siebie zakresie, malowali wiosenne pejzaże, kwiaty i ptaszki. Rozwijali sprawność manualną wykonując kreatywne prace plastyczne. Spacerowali w okolicy przedszkola szukając znaków Pani Wiosny, dostrzegali zmiany w przyrodzie związane z nadejściem wiosny. Dziewczynki i chłopcy poznały nazwy ptaków powracających do nas wiosną oraz pierwszych wiosennych kwiatków. Dzieci nauczyły się dostrzegać zmienność marcowej pogody zgodnie z hasłem „W marcu jak w garncu”.


FOTOGRAFIE