Polish Czech English French German Italian Russian Spanish

Geoportal

Dane statystyczne

Interaktywna mapa

Pogotowie wod-kan

Pierwsza pomoc

Czas pracy UG

Wynajem sal sport.

O Gminie w mediach

Statystki odwiedzin

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj857
mod_vvisit_counterWczoraj1350
mod_vvisit_counterBieżący tydzień6186
mod_vvisit_counterMiniony tydzień3846
mod_vvisit_counterBieżący missiącu10032
mod_vvisit_counterMiniony miesiąc32495
mod_vvisit_counterRazem2288509
Naszą witrynę przegląda teraz 38 gości 

Karta Dużej Rodziny

Festyn "Babie lato" PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
Piątek, 20 Marzec 2009 10:08

We wtorkowy poranek 15 sierpnia na boisku w Paparzynie odbyły się imprezy sportowe połączone z degustacją potraw przygotowanych przez Kola Gospodyn Wiejskich z Robakowa, Paparzyn, Czystego, Stolna i Cepna.
Od godz. 10.00 - rozpoczęcie meczu piłki nożnej o Puchar Wójta Gminy Stolno. Zgłosiło się sześć drużyn: zwyciężyła drużyna z Czystego, drugie miejsce zajęła drużyna z Cepna, trzecia Pilewice.

O godz. 15:00 rozpoczęła się część oficjalna, otwarcia której dokonał - Wójt Gminy Stolno - Jerzy Rabeszko . Po oficjalnym przywitaniu wszystkich gośc rozpoczęła się  degustacja potraw przygotowana przez Koła Gospodyń Wiejskich. Wszyscy, którzy przybyli mogli również posilić się grochówką i drożdżówkami.
Nad bezpieczeństwem czuwała OSP z Robakowa.
Przeprowadzono szereg konkursów zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych – między innymi - przeciąganie liny, mumia, siłowanie na rękę, konkurs tańca, pytania dla publiczności dotyczące wiedzy o Gminie. Każdy mógł również sprawdzić swoje siły w konkursie woklanym śpiewając dowolną piosenkę.

 Fotografie z festynu