Polish Czech English French German Italian Russian Spanish

Geoportal

Dane statystyczne

Interaktywna mapa

Pogotowie wod-kan

Pierwsza pomoc

Czas pracy UG

Wynajem sal sport.

O Gminie w mediach

Statystki odwiedzin

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj805
mod_vvisit_counterWczoraj1350
mod_vvisit_counterBieżący tydzień6134
mod_vvisit_counterMiniony tydzień3846
mod_vvisit_counterBieżący missiącu9980
mod_vvisit_counterMiniony miesiąc32495
mod_vvisit_counterRazem2288457
Naszą witrynę przegląda teraz 55 gości 

Karta Dużej Rodziny

Turniej Sołectw PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
Piątek, 20 Marzec 2009 09:56

Dnia 29 lipca 2006 roku o godz. 16:00 na boisku w Cepnie odbył się Festyn dla mieszkańców Gminy Stolno pn. „Turniej sołectw”. Impreza została zorganizowana przez Urząd Gminy Stolno dzięki dotacji otrzymanej od Samorządu Województwa Kujawsko-Pomorskiego.
O godz. 16:00 rozpoczęły się konkurencje dla sołectw z terenu naszej Gminy. Można było zobaczyć

przedstawicieli poszczególnych Sołectw zbierających z zawiązanymi oczami cukierki rozsypane na boisku, rzucających gumusem i układających puzzle z mapą Gminy Stolno. Pierwsze miejsce zajęła drużyna z Pilewic, drugie gospodarze a trzecie drużyna z Trzebiełucha. Na zwycięzców czekały atrakcyjne nagrody. Uroczystego wręczenia dyplomów i upominków dokonał Wójt Gminy Stolno, Pan Jerzy Rabeszko.

Nie zabrakło również tradycyjnej grochówki i drożdżówek.
Najmłodsi mogli bawić się na dmuchanym zamku i trampolinie, zainteresowanie podziwiali prace Pań z Koła Hafciarek przy ChDK’u, można było również skorzystać z porady specjalistek od makijażu z Oriflame.
Od godz. 19:00 można było pobawić się przy muzyce zespołu Nagar. Mimo krótkiego deszczu nie zabrakło chętnych i impreza udała się jak zwykle.
Podczas Festynu nastąpiło również rozstrzygnięcie konkursu na plakat dotyczący swojej miejscowości. Nagrodę otrzymała Ewelina Popek.

 

Fotografie z turnieju