Polish Czech English French German Italian Russian Spanish

Geoportal

Dane statystyczne

Interaktywna mapa

Pogotowie wod-kan

Pierwsza pomoc

Czas pracy UG

Wynajem sal sport.

O Gminie w mediach

Statystki odwiedzin

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj96
mod_vvisit_counterWczoraj373
mod_vvisit_counterBieżący tydzień469
mod_vvisit_counterMiniony tydzień3846
mod_vvisit_counterBieżący missiącu4315
mod_vvisit_counterMiniony miesiąc32495
mod_vvisit_counterRazem2282792
Naszą witrynę przegląda teraz 32 gości 

Karta Dużej Rodziny

Witamy w serwisie Gminy Stolno
X edycji Turnieju Piłki Nożnej „Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku” PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
Poniedziałek, 22 Luty 2010 17:36

Rozpoczęły się zapisy do X Turnieju Piłki Nożnej „Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku”. Najlepsze drużyny chłopców i dziewcząt, które zdobędą Puchar Tymbarku oraz tytuł Mistrzów Polski w kategorii U-10, w nagrodę spełnią swoje marzenia i wyjadą na legendarny stadion San Siro. Po drodze czeka na nich fantastyczna piłkarska przygoda oraz wiele niezapomnianych atrakcji.

Poprawiony: Poniedziałek, 22 Luty 2010 17:43
Więcej…
 
Dzień Babci i Dziadka w Stoleńskim przedszkolu PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
Piątek, 12 Luty 2010 13:28

W przedszkolu pn. "Przedszkole otwiera świat III" w Stolnie realizowanego w ramach projektu „Alternatywne formy edukacji przedszkolnej" prowadzonego przez Fundację Ziemia Gotyku - LGD w chełmży
„U babci jest słodko, świat pachnie szarlotką”- tak śpiewały przedszkolaki w Stolnie swoim babciom. A i o dziadkach nie zapomniały. Najpierw były piosenki i wierszyki dla seniorów potem maluchy wręczyły im laurki własnoręcznie wykonane przez dzieci.

Więcej…
 
LGD ogłosiła konkurs pisanek Wielkanocnych PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
Czwartek, 04 Luty 2010 07:59
Lokalna Grupa Działania „Vistula – Terra Culmensis – Rozwój przez Tradycję”
ogłasza konkurs na wykonanie Pisanki Wielkanocnej.
CELE KONKURSU
· Zachowanie tradycji wykonywania pisanek wielkanocnych
· Kształtowanie aktywnej i twórczej postawy społeczeństwa wobec sztuki i tradycji kulturowej związanej z obrzędami okresu Wielkiej Nocy.
ZADANIE UCZESTNIKA KONKURSU
Poprawiony: Czwartek, 04 Luty 2010 08:02
Więcej…
 
15 miesięcy na liderski rozwój PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
Wtorek, 19 Styczeń 2010 18:41
Zapraszamy liderki i liderów do VI edycji Programu Liderzy PAFW

Jak być skutecznym liderem społecznym? Jak zmieniać swój świat, swoje środowisko? Jak pociągnąć za sobą innych? Co wyzwoli energię ludzi? Jak rozwijać swoje liderskie talenty? Jak wykorzystać swoje dotychczasowe osiągnięcia? Skąd czerpać siłę do zmiany i satysfakcję z bycia liderem?

Jeśli zadajesz sobie takie pytania – nasz Program jest dla Ciebie!
Więcej…
 
Rozpoczęcie szkoleń z tradycji kulinarnych PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
Poniedziałek, 21 Grudzień 2009 09:56

W dniu 30 listopada br. rozpoczęło się szkolenie z „ Lokalnych tradycji kulinarnych dwie pierwsze grupy mieszkańców tj. Wabcz i Cepno. Szkolenie rozpoczęło się wykładem na temat produktu lokalnego. Następnie zajęcia wprowadzą uczestników w tajniki prowadzenia „Małej gastronomi, po czym kursanci przejdą do zajęć praktycznych czyli nauki przygotowywania tradycyjnych dla naszego regionu potraw. Elementem kończącym kurs będzie ABC przedsiębiorczości. Kolejne dwie grupy czyli Stolno i Robakowo rozpoczną swoje szkolenie w lutym 2010 roku. Cały kurs zakończy się w maju przyszłego roku.

Poprawiony: Poniedziałek, 21 Grudzień 2009 10:01
Więcej…
 
Modernizacja drogi w Rybieńcu PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
Poniedziałek, 21 Grudzień 2009 09:54
Wykonano modernizacje drogi dojazdowej do gruntów rolnych w technologii nawierzchni tłuczniowej z powierzchniowym utwardzeniem emulsją i grysami o długości 0,840 km. Koszt powyższej drogi wyniósł 212.780,53 zł. Gmina na powyższy cel otrzymała dotację z Urzędu Marszałkowskiego w Toruniu ze środków FOGR w wysokości 47.200 zł. Drogę oddano do użytku dnia 20 sierpnia bieżącego roku.
 
LGD ogłosiła konkurs na "Odnowę i rozwój wsi" PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
Wtorek, 15 Grudzień 2009 12:45
Informujemy o możliwości składania wniosków o przyznanie pomocy w ramach działania „Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju”dla operacji odpowiadających warunkom przyznania pomocy dla działania „Odnowa i rozwój wsi”objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013. Treść pełnego ogłoszenia
 
Finały konkursów wojewódzkich z tematyki uzależnień - Robakowo 2009r. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
Wtorek, 24 Listopad 2009 15:57
Dnia 14 listopada (sobota), od godz. 10.00 odbywały się rozgrywki finałowe Wojewódzkich Konkursów Profilaktycznych. Pierwszy skierowany do uczniów szkół podstawowych z terenu województwa kuj-pom pn.Trzeźwy umysł-zdrowy umysł. Uczniowie (trzy osobowe drużyny) zmagali się z następującymi konkurencjami: krzyżówka, puzzle, test pisemny oraz konkurencja sportowa.
Organizatorem było  Stowarzyszenie Inicjatywa Stolno. Konkursy zorganizowano dzięki dotacjom otrzymanym Wojewódzkiego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Uzależnień oraz z Gminy Stolno.
Uroczystego powitania wszystkich uczestników oraz opiekunów dokonali: 
Poprawiony: Wtorek, 24 Listopad 2009 16:04
Więcej…
 
Forum dyskusyjne PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
Niedziela, 08 Listopad 2009 20:32

Miło mi poinformować, iż od dnia 5.11 b.r. na stronie Gminy Stolno zostało uruchomione forum dyskusyjne - wejście poprzez górne menu. Aby móc skorzystać z forum należy dokonać bezpłatnej rejestracji poprzez założenia darmowego konta. Cała tematyka forum jest moderowana, co oznacza, iż wszystkie zamieszczane informacje (posty) będą widoczne na forum po ich akceptacji przez administratora strony w celu uniknięcia zamieszczania informacji obraźliwych i niecenzuralnych.  Warto również zaznaczyć, iż na stronie zamieszczona została również księga gości.  

Poprawiony: Niedziela, 08 Listopad 2009 20:53
Więcej…
 
"Lokalne tradycje kulinarne (...) " wyniki naboru PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
Środa, 04 Listopad 2009 09:21
Informujemy, iż w dniu 4 listopada br. została zakończona procedura związana z rekrutacją uczestników projektu „Lokalne tradycje kulinarne w aktywizacji zawodowej mieszkańców Gminy Stolno”.

WYKAZ UCZESTNIKÓW ZAKWALFIKOWANYCH DO W/W PROJEKTU:
Poprawiony: Piątek, 11 Grudzień 2009 07:36
Więcej…
 
Promocja usług edukacyjnych w Gminie Stolno PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
Wtorek, 03 Listopad 2009 13:36
Od września 2009, realizowany jest w Gimnazjum nr 1 w Stolnie projekt, który powstał dzięki współpracy szkoły ze Stowarzyszeniem „Serce i Umysł” z Torunia. Jest on współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego i realizowany w ramach Działania 9.5 Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.
W dniu 25 września 2009 r. w ramach projektu na terenie Zespołu Szkół nr 1 w Stolnie odbyły się Targi Edukacyjne podczas których młodzież miała okazję zapoznać się z ofertami edukacyjnymi szkół średnich i wyższych, firm szkoleniowych oraz instytucji rynku pracy. Wśród wystawców znalazły się:
Poprawiony: Wtorek, 03 Listopad 2009 14:01
Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 61 62 63 64 65 66 67 68 69 następna > ostatnia >>

Strona 62 z 69