Polish Czech English French German Italian Russian Spanish

Geoportal

Dane statystyczne

Interaktywna mapa

Pogotowie wod-kan

Pierwsza pomoc

Czas pracy UG

Wynajem sal sport.

O Gminie w mediach

Statystki odwiedzin

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj733
mod_vvisit_counterWczoraj1555
mod_vvisit_counterBieżący tydzień5219
mod_vvisit_counterMiniony tydzień9102
mod_vvisit_counterBieżący missiącu34270
mod_vvisit_counterMiniony miesiąc41944
mod_vvisit_counterRazem1733231
Naszą witrynę przegląda teraz 44 gości 

Karta Dużej Rodziny

Informacja PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
Poniedziałek, 22 Styczeń 2018 07:51
Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Grudziądzu serdecznie zaprasza Mamy i Ojców do udziału w spotkaniu informacyjnym, na którym przedstawione zostaną dostępne dla Rodziców formy wsparcia ze środków unijnych. Głównie skupimy się na omówieniu zasad dofinansowania na żłobki lub nianie, a także na innych działaniach wspomagających w powrocie do pracy. Na spotkanie zapraszamy Mamy i Ojców dzieci do lat 3, w wieku aktywności zawodowej wyłączonych z rynku pracy w związku ze sprawowaniem opieki nad dziećmi do lat 3 lub powracających na rynek pracy po urlopach macierzyńskich/rodzicielskich/wychowawczych.
Podamy m.in. warunki wsparcia: do opieki nad dzieckiem w żłobku/do wynagrodzenia niani (do wysokości 800 zł na dziecko miesięcznie) oraz do opieki nad dzieckiem w klubie dziecięcym i do wynagrodzenia opiekuna dziennego (do wysokości 600 zł na dziecko miesięcznie).
Data i miejsce spotkań:
31 stycznia 2018 r. w Grudziądzu  Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego ul. Waryńskiego 4, sala B-25 .
14 lutego 2018 r. w Brodnicy. Dokładne miejsce podamy wkrótce.
28 lutego 2018 r. w Golubiu-Dobrzyniu Starostwo Powiatowe Plac 1000-lecia 25, sala nr S-6 .
Uczestnicy spotkań
Spotkania kierowane są do osób sprawujących opiekę nad dziećmi do lat 3, które nie pracują (są zarejestrowane lub nie w urzędzie pracy) bądź przebywają na urlopach macierzyńskich, rodzicielskich lub wychowawczych, a które w najbliższym czasie chcą powrócić do pracy.
Ułatwienia dla osób niepełnosprawnych
W przypadku dodatkowych potrzeb organizacyjnych wynikających z niepełnosprawności, prosimy o podanie takiej informacji podczas zgłoszenia, celem odpowiedniego przygotowania miejsca spotkania.
Rekrutacja
Rekrutacja odbywać się będzie poprzez  formularz zgłoszeniowy lub telefonicznie pod numerem telefonu: 56 62 15 820 oraz 797 304 124 w Grudziądzu.