Polish Czech English French German Italian Russian Spanish

Geoportal

Dane statystyczne

Interaktywna mapa

Pogotowie wod-kan

Pierwsza pomoc

Czas pracy UG

Wynajem sal sport.

O Gminie w mediach

Statystki odwiedzin

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj724
mod_vvisit_counterWczoraj1546
mod_vvisit_counterBieżący tydzień2270
mod_vvisit_counterMiniony tydzień11943
mod_vvisit_counterBieżący missiącu36661
mod_vvisit_counterMiniony miesiąc56877
mod_vvisit_counterRazem1902529
Naszą witrynę przegląda teraz 61 gości 

Karta Dużej Rodziny

„Metodyka pisania projektów – czyli, jak stworzyć dobry projekt i przełożyć go na druk oferty” PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
Czwartek, 02 Listopad 2017 08:45
Toruńskie Stowarzyszenie Aktywności Społecznej (TSAS) we współpracy z  Powiatową Radą Organizacji Pozarządowych Powiatu Chełmińskiego i Starostwem Powiatowym w Chełmnie – zaprasza przedstawicieli organizacji pozarządowych z terenu województwa kujawsko-pomorskiego na bezpłatne szkolenie doskonalące technikę tworzenia projektów, które odbędzie się 6 listopada 2017 r, w Chełmnie. 
Celem szkolenia  – jest przedstawienie krok, po kroku logiki projektowej w połączeniu z  prawidłowym wypełnianiem oferty zadania publicznego.  Wiele ciekawych pomysłów, które są wynikiem dostrzeganych potrzeb w lokalnym środowisku – nie jest realizowana głównie przez trudności w przygotowywaniu oferty. Ten cel szkolenia przedstawiamy następująco: „Jeśli dostrzegasz, że w Twoim środowisku występują potrzeby, masz ciekawy pomysł, ale nie wiesz, jak ubrać go w ramy oferty realizacji zadania publicznego, chcesz się dowiedzieć, jak opracować budżet projektu, przedstawić diagnozę  problemu oraz sformułować prawidłowo cele i określić realne, mierzalne rezultaty, przyjdź szkolenie z tworzenia ofert realizacji zadania publicznego” . 
Szkolenie, jest realizowane w ramach zadania  Trener NGO - zintegrowane działania szkoleniowo-doradcze na rzecz rozwoju potencjału organizacji pozarządowych w województwie kujawsko-pomorskim, które obejmuje cykl szkoleń i konsultacji dla środowiska 3 sektora z terenu naszego województwa,  uzupełniany poradnictwem indywidualnym i grupowym  zaplanowanym na 2017 rok.  Projekt jest dofinansowany ze środków Samorządu Województwa Kujawsko-Pomorskiego, a udział w nim jest bezpłatny.
Miejsce:  Starostwo Powiatowe w Chełmnie, ul. Harcerska 1, sala nr 2
Termin: 6.11.2017r; godz.: 10.00 do 13.00. Bezpośrednio po szkoleniu -  od godziny 13.00 - konsultacje projektowe dla ngo,  podczas których będzie można uzyskać odpowiedzi i wskazówki na indywidualne pytania dotyczące procesu tworzenia projektów i pisania ofert. Adresaci szkolenia: Członkowie, przedstawiciele  organizacji pozarządowych, a także osoby zainteresowane rozpoczęciem działalności w trzecim sektorze, chcące np. założyć stowarzyszenie lub powołać fundację, i poznać/ doskonalić technikę przygotowywania ofert zgodnie z logiką projektową – z terenu województwa kujawsko-pomorskiego.
Prowadzenie - Hanna Brzuszczak – konsultantka, trenerka ngo, doświadczenie jako ekspert oceny ofert , m.in. w konkursach w ramach Programów FIO, ASOS; posiada praktyczną i teoretyczną wiedzę na temat przygotowywania ofert
Osoby  chcące skorzystać ze szkoleń i konsultacji prosimy o wypełnienie i przesłanie zgłoszenia drogą elektroniczną na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.  , do dnia 5.11.2017r.
Kontakt; Tel .: 515 276 454 mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.  

Program szkolenia
Formularz zgłoszeniowy 

Poprawiony: Czwartek, 02 Listopad 2017 08:49