Polish Czech English French German Italian Russian Spanish

Geoportal

Dane statystyczne

Interaktywna mapa

Pogotowie wod-kan

Pierwsza pomoc

Czas pracy UG

Wynajem sal sport.

O Gminie w mediach

Statystki odwiedzin

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj180
mod_vvisit_counterWczoraj1183
mod_vvisit_counterBieżący tydzień8620
mod_vvisit_counterMiniony tydzień14224
mod_vvisit_counterBieżący missiącu43270
mod_vvisit_counterMiniony miesiąc51493
mod_vvisit_counterRazem1793724
Naszą witrynę przegląda teraz 19 gości 

Karta Dużej Rodziny

Informacja o wizytach studyjnych LGD PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
Czwartek, 17 Sierpień 2017 19:58

Lokalna Grupa Działania "Vistula-Terra Culmensis" organizuje w terminach: 15-16 września 2017 r. oraz  22-23 września 2017 r. wizyty studyjne  prezentujące działalność podmiotów ekonomii społecznej, działania wspierające rozwój gospodarki społecznej i przedsiębiorczości społecznej, działania z zakresu aktywizacji społeczno-zawodowej, działania z obszaru aktywnej integracji, w tym działania animacyjne. Celem organizacji wizyty studyjnej jest: zapoznanie uczestników z działalnością podmiotów ekonomii społecznej, nabycie wiedzy i umiejętności w zakresie aktywizacji społeczno-ekonomicznej mieszkańców z obszaru objętego LSR, w tym szczególnie osób zagrożonych wykluczeniem społecznym lub ubóstwem, prezentacja dobrych praktyk z zakresu aktywnej integracji i ekonomii społecznej, poznanie dobrych praktyk przedsiębiorczości społecznej, wymiana doświadczeń, budowanie potencjału, sieciowanie, nabywanie dobrych praktyk w zakresie działań na rzecz społeczności lokalnej.


Uczestnikami zadania mogą być osoby, podmioty z obszaru działania LGD „Vistula-Terra Culmensis” chcących nabyć wiedzę i umiejętności w zakresie animowania społeczności lokalnej z obszaru działania LGD „Vistula-Terra Culmensis”, w zakresie prowadzenia działań na rzecz osób zagrożonych ubóstwem i wykluczeniem społecznym z  obszaru działania LGD „Vistula-Terra Culmensis”, w zakresie prowadzenia podmiotów ekonomii społecznej na obszarze działania LGD „Vistula-Terra Culmensis”.  Zapoznaj się z zasadami udziału w zadaniu, w tym z zasadami rekrutacji. 
Więcej informacji na stronie LGD  

plakatwizyta