Polish Czech English French German Italian Russian Spanish

Geoportal

Dane statystyczne

Interaktywna mapa

Pogotowie wod-kan

Pierwsza pomoc

Czas pracy UG

Wynajem sal sport.

O Gminie w mediach

Statystki odwiedzin

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj1286
mod_vvisit_counterWczoraj2874
mod_vvisit_counterBieżący tydzień6147
mod_vvisit_counterMiniony tydzień12762
mod_vvisit_counterBieżący missiącu28595
mod_vvisit_counterMiniony miesiąc56877
mod_vvisit_counterRazem1894463
Naszą witrynę przegląda teraz 51 gości 

Karta Dużej Rodziny

Podwórko Talentów NIVEA PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
Środa, 24 Maj 2017 06:58
NIVEA Polska od 15 lat organizuje akcje o wymiarze społecznym. To właśnie dzięki nim w ostatnich latach stworzyliśmy już 180 Rodzinnych Miejsc Zabaw na terenie całej Polski.
Olbrzymie zainteresowanie konkursem w poprzednich latach sprawiło, że w tym roku postanowiliśmy pójść krok dalej i stworzyć wyjątkowe miejsce rozrywki, w którym dzieci będą mogły nie tylko dobrze się bawić, ale również podczas tej zabawy rozwijać swoje indywidualne zdolności.
Taką właśnie przestrzenią jest „Podwórko Talentów NIVEA". Składa się ono z trzech sekcji talentów, w których dzieci będą mogły dbać o kondycję fizyczną, kształtować swoje umiejętności artystyczne, a także w przystępny sposób poznawać tajniki wiedzy naukowej.
„Podwórka Talentów NIVEA" to nowoczesne, zaprojektowane urządzenia, m.in. planetarium, które pozwala dzieciom empirycznie odkrywać ciekawostki na temat kosmosu i rozwijać wyobraźnię. To także szereg inspiracji m.in. tablice muzyczne, twister, teatrzyk, dzięki którym rodzicom nie zabraknie pomysłów dotyczących gier i zabaw edukacyjnych.
Takie Podwórko już niebawem może powstać w Państwa okolicy!
Przystąpienie do akcji jest bardzo proste i odbywa się na specjalnie stworzonej platformie internetowej podworko.nivea.pl. Wystarczy do 31 maja 2017 r. zgłosić udział Państwa szkoły poprzez wypełnienie internetowego formularza zgłoszeniowego oraz nagranie krótkiego filmu z udziałem Państwa uczniów, prezentującego ich wyjątkowe talenty.
Jak w każdej szkole na pewno również w Państwa placówce są dzieci, które wyróżniają się wyjątkowymi zdolnościami muzycznymi, artystycznymi czy sportowymi. Dlatego chcemy dać im możliwość wspólnego zaprezentowania ich umiejętności i uwiecznienia ich na filmie.
100 najciekawszych filmów weźmie udział w ogólnopolskim głosowaniu internautów, którzy wybiorą 20 lokalizacji, w których powstanie „Podwórko Talentów NIVEA".
Zachęcamy do zapoznania się z regulaminem konkursu dostępnym na podworko.nivea.pl
Internetowe głosowanie na zwycięskie lokalizacje trwać będzie od 13 czerwca do 31 lipca, a już 1 sierpnia dowiemy się czy Państwa szkoła zdobyła wymarzone „Podwórko Talentów NIVEA".