Polish Czech English French German Italian Russian Spanish

Geoportal

Dane statystyczne

Interaktywna mapa

Pogotowie wod-kan

Pierwsza pomoc

Czas pracy UG

Wynajem sal sport.

O Gminie w mediach

Statystki odwiedzin

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj94
mod_vvisit_counterWczoraj1524
mod_vvisit_counterBieżący tydzień3025
mod_vvisit_counterMiniony tydzień9102
mod_vvisit_counterBieżący missiącu32076
mod_vvisit_counterMiniony miesiąc41944
mod_vvisit_counterRazem1731037
Naszą witrynę przegląda teraz 68 gości 

Karta Dużej Rodziny

Dobre praktyki 2 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
Piątek, 24 Grudzień 2010 14:30

W dniach 16-17 grudnia 2010 roku w Tleniu odbyło się drugie spotkanie z wymiany dobrych praktyk i doświadczeń oraz porównywanie jakości usług pomiędzy pięcioma jednostkami samorządu terytorialnego. Tematem wiodącym spotkania była wymiana dobrych praktyk i doświadczeń w zakresie wdrażania projektów współfinansowanych ze środków UE. Ponadto uczestnicy zapoznali się z zasadami dotyczącymi równości płci. Moderatorem spotkania był Pan Marcin Pilarski koordynator projektu z ramienia Gminy Chełmno. Każdy partner projektu przygotował i przedstawił prezentację prezentującą zrealizowane projekty z udziałem środków z UE oraz doświadczenia we wdrażaniu tych projektów ze szczególnym zwróceniem uwagi na zamówienia publiczne, monitoring, promocje. Materiał prezentowali: Pan Grzegorz Piątkowski pracownik Starostwa Powiatowego w Chełmnie, Pan Kazimierz Kowal pracownik z Gminy Lisewo, Pan Tomasz Makowski pracownik z Gminy Grudziądz oraz Pan Janusz Frąckiewicz pracownik Gminy Stolno.


Moderator spotkania prowadził także dyskusję wśród uczestników na temat prezentowanych doświadczeń. Uczestnicy bardzo żywiołowo dyskutowali na temat zarówno tych pozytywnych jak i negatywnych doświadczeń. Każdy z uczestników mógł wymienić się swoimi doświadczeniami, podzielić obawami oraz zastosowanymi usprawnieniami w realizacji projektów. Podczas podsumowania spotkania które odbyło się drugiego dnia, wszyscy uczestnicy pozytywnie ocenili jego wartość.

Fotografie

Poprawiony: Piątek, 24 Grudzień 2010 14:39