Polish Czech English French German Italian Russian Spanish

Geoportal

Dane statystyczne

Interaktywna mapa

Pogotowie wod-kan

Pierwsza pomoc

Czas pracy UG

Wynajem sal sport.

O Gminie w mediach

Statystki odwiedzin

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj2379
mod_vvisit_counterWczoraj2468
mod_vvisit_counterBieżący tydzień9777
mod_vvisit_counterMiniony tydzień15648
mod_vvisit_counterBieżący missiącu57679
mod_vvisit_counterMiniony miesiąc48644
mod_vvisit_counterRazem1972191
Naszą witrynę przegląda teraz 36 gości 

Karta Dużej Rodziny

Dzień Kobiet w Rybieńcu PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
Niedziela, 22 Marzec 2009 18:43

14 marca b.r. kobiety z sołectwa Rybieniec spotkały się na świetlicy wiejskiej by świętować swoje święto. Panie, aby umilić sobie spotkanie przygotowały poczęstunek. Na spotkaniu panowała radosna atmosfera, która udzieliła się wszystkim obecnym.Panie z sołectwa Rybieniec nie zapomniały również o swoich starszych koleżankach i odwiedziły je osobiście w domu z symbolicznym kwiatkiem.

Taką wizytę Pani sołtys złożyła m.in. Pani Pelagii Jaruszewskiej długoletniej przewodniczącej Koła Gospodyń Wiejskich z Rybieńca, Pani Annie Kamińskiej najstarszej mieszkance Rybieńca oraz Pani Zofi  Domagalskiej.Uroczystość była możliwa dzięki funduszom otrzymanym z Gminy Stolno oraz dzięki inicjatywie Pani Sołtys Halinie Kleist, która swoim zaangażowaniem i aktywnością zaraża mieszkańców swojej wsi i dzięki temu od kilku lat możemy czytać w lokalnej prasie o imprezach jakie się w tym sołectwie odbywają.