Polish Czech English French German Italian Russian Spanish

Geoportal

Dane statystyczne

Interaktywna mapa

Pogotowie wod-kan

Pierwsza pomoc

Czas pracy UG

Wynajem sal sport.

O Gminie w mediach

Statystki odwiedzin

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj2374
mod_vvisit_counterWczoraj2468
mod_vvisit_counterBieżący tydzień9772
mod_vvisit_counterMiniony tydzień15648
mod_vvisit_counterBieżący missiącu57674
mod_vvisit_counterMiniony miesiąc48644
mod_vvisit_counterRazem1972186
Naszą witrynę przegląda teraz 34 gości 

Karta Dużej Rodziny

Pokazy w ramach projektu: "Za rękę z Einsteinem" PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
Czwartek, 09 Kwiecień 2009 07:57
Gimnazjum nr 2 w Robakowie od marca 2009 realizuje projekt "Za rękę z Einsteinem-Edycja II" organizowanego przez Wydział Fizyki Technicznej i Matematyki Stosowanej Politechniki Gdańskiej w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki. Celem projektu jest rozwijanie umiejętności uczniów gimnazjów wiejskich w zakresie kompetencji kluczowych w przedmiotach: matematyka, fizyka, chemia i język obcy oraz technologii informacyjno-komunikacyjnych. Projekt "Za rękę z Einsteinem  edycja II" proponuje interesujące zajęcia pozalekcyjne i pozaszkolne z wyżej wymienionych przedmiotów. Zajęcia te pozwolą przekazać, korzystając z nowoczesnych metod edukacyjnych, różnorodne treści programowe w celu wzbogacenia wiedzy ucznia oraz zainteresowania go samodzielnym zdobywaniem wiedzy.Szkoła otrzymała specjalistyczny zestaw multimedialny do prowadzenia zajęć.
W ramach projektu w dniu 8 kwietnia w odbyły się pokazy z zakresu matematyki, fizyki i chemii. Uczniowie aktywnie uczestniczyli w pokazach i z dużym zainteresowaniem przyglądali się pczynaniom swoich starszych kolegów.